CHÝBAJÚ VÁM ZAMESTNANCI? DÁME VÁM RIEŠENIE DO 24 HODÍN.

O nás

Tím našich ľudí zabezpečuje pracovnú silu zo Slovenska a v posledných rokoch prevažne zo zahraničia v rámci EÚ a aj mimo EÚ už od roku 2005. Od roku 2018 ponúkame tieto služby výhradne pod hlavičkou firmy SLOVMEDIA SK (personálny lízing, dodávanie ľudí z EÚ, tretích krajín, zabezpečovanie ubytovania, dopravy, starostlivosť o ľudí 24/7 v ich rodnom jazyku, legalizácia pobytov cudzincov atď.)

Ak hľadáte zamestnanie, môžete sa na nás vždy spoľahnúť, že Vám prácu dokážeme zabezpečiť či už v rámci Slovenska, alebo v zahraničí. Pre zamestnávateľov máme vždy pripravené riešenie ako zabezpečiť pre Vás chýbajúcu pracovnú silu.

Už niekoľko rokov dokazujeme, že sme flexibilní a ak je na Slovensku nedostatok pracovnej sily, vieme ju zabezpečiť prakticky z akejkoľvek inej krajiny, podľa Vašich požiadaviek. Rešpektujeme pritom všetky Vaše špecifické požiadavky, pričom nikdy nepoľavíme z kvality služieb.

Nikdy sme sa neodchýlili od našich cieľov a Vaše potreby dokážeme nie len predvídať, ale vieme Vám podať pomocnú ruku v každej situácii. Môžete od nás očakávať individuálne a efektívne riešenia aj v neštandardných situáciách a mimo našej bežnej ponuky služieb. Dôkazom toho bola aj pandémia ochorenia COVID-19, ktorá postihla celý svet a pre všetkých našich klientov sme dokázali do menej ako 24 hodín poskytnúť riešenia karantény, stravovania, testovania, zabezpečenia ochranných pomôcok, dezinfekcie objektov a náhrady zamestnancov. Dovolíme si tvrdiť, že žiadna situácia nás nezastihne nepripravených. Sme tu vždy pre Vás, aby sme počúvali Vaše potreby a ponúkali riešenia.

SAMSUNG (pracovnú silu náš tím ľudí zabezpečoval pre tohto zamestnávateľa ešte v roku 2006 a 2007 pred krízou, kedy sme dokázali priviezť ľudí vtedy ešte z nečlenskej krajiny EÚ – Rumunska (2006), ďalej to boli Ukrajinci a Vietnamci (2007). Naše služby využívajú aj spoločnosti BEKAERT Sládkovičovo, BEKAERT Hlohovec, logistické firmy FM LOGISTIC, ESA LOGISTIC, kamiónová preprava CS CARGO, výrobca elektroniky FOXCONN, potravinárske firmy FIGARO a IDC HOLDING, takmer celá sieť dodávateľov do firiem PSA, VW ako napríklad SAS Automotive, LEAR Coorporation, stavebné firmy a menšie podnikateľské subjekty.

Ročne pre našich klientov zabezpečíme približne 3500 zamestnancov zo Slovenska, EÚ a tretích krajín.